FOTOGRAFIA DRONEM

Pokazujemy to, co niewidoczne

FOTOGRAFIA DRONEM

Czy jesteś w stanie sobie wyobrazić, że masz na sprzedaż przepiękną działkę w bliskiej okolicy lasu i rzeki, a jedyne co potrafisz uchwycić swoim telefonem komórkowym to głównie trawa?
W takich sytuacjach jedyną skuteczną metodą fotografii są zdjęcia wykonane dronem.
Oferta, zawierająca nie tylko świetny opis, ale także odpowiedni materiał marketingowy, w tym zdjęcia pokazujące całą okolicę nieruchomości, ukształtowanie terenu oraz jej dokładną lokalizację, sprzeda o wiele szybciej, niż fotografia robiona na kolanie telefonem komórkowym

ATRAKCYJNOŚĆ OFERTY

Potencjalni klienci spodziewają się, że zobaczą kolejne, nudne ogłoszenie ze zwyczajnym zdjęciami, robionymi smartfonem. Niecodzienne podejście do marketingu, zdjęcia z lotu ptaka oraz filmy prezentujące nieruchomość, wyróżnią naszą ofertę na tle tysiąca innych.

PODKREŚLENIE ZALET

Każda nieruchomość prezentowana w sieci powinna przyciągać uwagę odbiorców szczególnie ze względu na atuty lokalizacji. Dla domu jednorodzinnego będzie to na pewno pełne zieleni otoczenie z pięknie wygospodarowanym ogródkiem, z kolei dla mieszkań deweloperskich ważna będzie dobra komunikacja z miastem oraz bliskość szkół, zakładów pracy, sklepów, czy placów zabaw.

UWYDATNIENIE ATUTÓW

Są takie zalety budynków oraz działek, których nie jesteśmy w stanie dostrzec patrząc z poziomu ziemi. Dopiero profesjonalne zdjęcia i filmy wykonane dronem są w stanie pokazać takie detale, jak piękna elewacja, doskonale wykonany dach w ciekawym kolorze, czy basen w ogrodzie.

Zadzwoń do nas
+48 720 557 557
+48 720 558 558

Skontaktuj się z nami

    You don't have permission to register