Osiedle Nowy Gryfów- Nowoczesność w otoczeniu natury

Nowoczesność
w otoczeniu natury

Nowoczesna architektura, piękne, naturalne elewacje i wysokiej jakości materiały wykończeniowe wyróżniają Osiedle Nowy Gryfów na tle innych inwestycji. Mieszkańcy inwestycji będą cieszyć się spokojem i otoczeniem przyrody, a jednocześnie korzystać z komfortowego i szybkiego dojazdu do wielu ważnych punktów. Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkania są przestronne, pokoje ustawne. Lokale na parterze posiadają ogródki, a te na wyższych kondygnacjach ? balkony.

OSIEDLE NOWY GRYFÓW

Korzystaj z uroków natury, mieszkając w zaciszu miasta.

Wszystko czego potrzebujesz, w jednym miejscu.

Tereny zielone
Przedszkola i szkoły
Bliskość centrum
Sport i fitness
Czas wolny
Cisza i spokój

MIESZKAJ NOWOCZEŚNIE. KORZYSTAJ Z UROKÓW NATURY.

Atrakcyjna lokalizacja, nowoczesny design oraz funkcjonalne układy wnętrz - inwestycja OSIEDLE NOWY GRYFÓW przypadnie każdemu do gustu. Kompleks zostanie zlokalizowany na przedmieściach Gryfowa Śląskiego, z dala od gwaru i miejskiego zgiełku. Dostępnych będzie 35 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych metrażach - od 26 do ponad 70. Do wyboru będą klimatyczne kawalerki, jak i przestronne mieszkania 3- pokojowe.
Do mieszkań na parterze przynależeć będą piękne tarasy z ogrodami, zaś mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadać będą przestronne balkony, idealne jako strefa relaksu. W inwestycji przewidziano również komórki lokatorskie oraz dedykowane miejsca postojowe w podziemnym garażu.

INWESTOR – FORMUŁA DEVELOPER

Zadzwoń do nas
+48 720 558 558

Skontaktuj się z nami

    You don't have permission to register