Osiedle Dobre Miejsce- Bliżej Natury

MIESZKANIA BLIŻEJ NATURY ETAP III

Już w fazie planowania inwestycji założyliśmy, że kolejne jej etapy będziemy dopasowywać bezpośrednio do potrzeb przyszłych mieszkańców. Nie spodziewaliśmy się jednak tak dużego zainteresowania z Państwa strony. Wszystkie 18 mieszkań z II etapu zostały sprzedane w błyskawicznym tempie! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu III etapu budowy. Trzeci etap budowy OSIEDLA DOBRE MIEJSCE obejmuje kolejne segmenty budynku wielorodzinnego. Do dyspozycji zainteresowanych będą zarówno klimatyczne kawalerki, jak i przestronne mieszkania 3- pokojowe. Do mieszkań na parterze przynależeć będą piękne ogrody, zaś mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadać będą przestronne balkony, idealne jako strefa relaksu. W inwestycji przewidziano również komórki lokatorskie oraz dedykowane miejsca postojowe. Każdy z naszych klientów na pewno znajdzie coś dla siebie. Pełna zieleni lokalizacja, położenie w centrum istniejącej dzielnicy i nowoczesna architektura sprawią, że OSIEDLE DOBRE MIEJSCE ma niepowtarzalny charakter na terenie Lubania i okolic. Oddalenie od miejskiego gwaru i położenie bliżej natury, zagwarantują przytulność i komfort mieszkania. Już teraz możesz wybrać jedno z mieszkań dla siebie i je zarezerwować.

Najnowsze, najnowocześniejsze i najlepiej zlokalizowane osiedle
mieszkaniowe w Lubaniu.

Wszystko czego potrzebujesz, w jednym miejscu.

PEŁNA ZIELENI LOKALIZACJA
NOWOCZESNA ARCHITEKTURA
KOMFORTOWE MIESZKANIA
PLAC ZABAW DLA NAJMŁODSZYCH
WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA
IDEALNE DLA RODZIN

Zaprojektowano budynek wielorodzinny składający się z 6 modułów, w sumie 45 mieszkań.

W ofercie znajdą się dwupokojowe kawalerki o powierzchni 35,6 m2 oraz mieszkania trzypokojowe o powierzchni 56,7 m2. Dla zainteresowanych dostępne będą także komórki lokatorskie, miejsca parkingowe oraz garaże. Na życzenie klienta istnieje możliwość połączenia 2 lokali w 1!
Do lokali na parterze przynależą ogródki do wyłącznej dyspozycji właścicieli lokali. Ukształtowanie terenu przy ogródkach pozwoli na odrobinę prywatności.
Mieszkania na 1 i 2 piętrze posiadają wielkie okna z wyjściem na duży balkon, na którym można wygospodarować świetną przestrzeń wypoczynkową.. Budynki są doskonale nasłonecznione, bez względu na porę roku, czy dnia. Dach budynku przystosowany został pod montaż paneli fotowoltaicznych, które w upalne dni mogą zasilać klimatyzację mieszkań.

INWESTOR – CAD PROJEKT ROBERT WIECZORKOWSKI

Już teraz możesz wybrać jedno z mieszkań dla siebie i je zarezerwować.
Zapraszamy do kontaktu.

Mieszkanie 35.6m² piętro z ogrodem

Mieszkanie 35.6m² piętro z balkonem

Mieszkanie 56.7m² parter z ogrodem

Mieszkanie 56.7m² piętro z balkonem

Zadzwoń do nas
+48 720 558 558

Skontaktuj się z nami

    You don't have permission to register