Łowejko nieruchomości, agencja nieruchomości w Lubaniu

  /  BLOG   /  Izeryn – W Sercu Gór

Izeryn – W Sercu Gór

Izeryn będzie jednym z najbardziej luksusowych budynków w Świeradowie Zdroju. Nowo powstająca inwestycja będzie składać się z 68 apartamentów.

Ten wyjątkowy projekt jest połączeniem wspaniałej lokalizacji, nowoczesnej architektury oraz szeregu udogodnień, które zwiększą Państwa zysk z inwestycji (panoramiczna winda, każdy apartament posiada balkon oraz klimatyzację, przestronny garaż podziemny). Klimatyzowane apartamenty o dużych oknach tarasowych i balkonach pozwalają w komfortowych warunkach cieszyć się górską atmosferą i widokami.
 

Odpocznij w luksusowym apartamencie

5/5
Na parterze zlokalizowany zostanie lokal usługowy z przynależnymi pomieszczeniami. Bryła jest podzielona na 4 niezależne segmenty podzielone łącznikami. Budynek przystosowany dla osób z niepełnosprawnością ruchową na każdym poziomie łącznie z garażami.
Wykorzystaj bliskość natury!
IZERYN został zlokalizowany w miejscu otoczonym szeregiem punktów rekreacyjnych oraz turystycznych. W pobliżu znajdują się jeziora, lasy, znane w całej Polsce zabytkowe zamki i pałace, a przede wszystkim malownicze szlaki górskie Karkonoszy.
 
Świeradów-Zdrój jest turystyczną stolicą Gór Izerskich nastawioną głównie na kuracjuszy i narciarzy. Posiada rozwiniętą bazę noclegowo-hotelową, całoroczną kolej gondolową na Stóg Izerski, baseny, korty tenisowe, tereny do jazdy konnej, Mini Muzeum Szachów. Zimą są do dyspozycji dwa tory saneczkowe oraz sześć wyciągów narciarskich.
 
You don't have permission to register