Izeryn – W Sercu Gór

Wykorzystaj bliskość natury

IZERYN został zlokalizowany w miejscu otoczonym szeregiem punktów rekreacyjnych oraz turystycznych. W pobliżu znajdują się jeziora, lasy, znane w całej Polsce zabytkowe zamki i pałace, a przede wszystkim malownicze szlaki górskie Karkonosz.

Ciesz się atrakcyjną lokalizacją

Świeradów-Zdrój jest turystyczną stolicą Gór Izerskich nastawioną głównie na kuracjuszy i narciarzy. Posiada rozwiniętą bazę noclegowo-hotelową, całoroczną kolej gondolową na Stóg Izerski, baseny, korty tenisowe, tereny do jazdy konnej, Mini Muzeum Szachów. Zimą są do dyspozycji dwa tory saneczkowe, oraz sześć wyciągów narciarskich.

IZERYN – Siła Lokalizacji, Klimat Gór

Dlaczego warto zainwestować.

Doskonała lokalizacja
Wysoki standard
Liczne atrakcje w okolicy
Idealne do odpoczynku
Prestiżowa inwestycja
Turystyczny kurort

Odpocznij w luksusowym apartamencie

IZERYN, jak nazwaliśmy nasz budynek, to reprezentacyjna fasada, bujna zieleń i harmonijna architektura: wejście do IZERYNU fascynuje każdego dnia na nowo.
Elegancki apartamentowiec w kolorystyce ożywionej użyciem naturalnych materiałów, jak drewno i kamień wpisujących go w kontekst okolicznej architektury i górskiej natury. Forma budynku odzwierciedla lokalny, górski styl, a jednocześnie posiada szereg współczesnych i unikalnych rozwiązań architektonicznych wyróżniających go w subtelny sposób. Klimatyzowane apartamenty o dużych oknach tarasowych i balkonach pozwalają w komfortowych warunkach cieszyć się górską atmosferą i widokami. Przy wejściu głównym ulokowaliśmy mała kawiarenkę z cateringiem. IZERYN został zaplanowany z myślą o ludziach pragnących wypoczywać w górach i uzdrowisku, ceniących przyrodę i komfortowe warunki.

Już teraz możesz wybrać jedno z mieszkań dla siebie i je zarezerwować

Zapraszamy do kontaktu

Broszura

Oferta cenowa

Zadzwoń do nas
+48 720 557 557

Skontaktuj się z nami

    You don't have permission to register