O nas

Innowacyjne biuro nieruchomości

Jesteśmy nowoczesnym biurem nieruchomości w Lubaniu, które
stawia przede wszystkim na potrzeby klientów. Zapewnimy Państwu
kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży, kupna i wynajmu
nieruchomości. Nasi agenci to osoby wyszkolone i kompetentne. Ich
obszerna wiedza oraz znajomość rynku nieruchomości są filarem
naszej działalności. Współpracujemy z wieloma specjalistami z branży.
Pomożemy Ci uzyskać kredyt hipoteczny, ubezpieczyć mieszkanie, jak również przygotować Twoją nieruchomość do sprzedaży. Stawiamy na innowacje i nowoczesne podejście do klienta. Idziemy z duchem czasu, stale poszerzając zakres świadczonych przez nas usług.

Umów się z nami na spotkanie. Porozmawiamy przy świeżo
zaparzonej kawie!

 

Zespół Łowejko Nieruchomości

Dlaczego My?

PEWNOŚĆ

Działamy w oparciu o licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 26261, wydaną przez Prezydenta Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Posiadamy ubezpieczenie OC pośrednika w obrocie nieruchomościami. Regularnie szkolimy i egzaminujemy wszystkich naszych pracowników. W codziennej pracy biura pomaga nam szereg specjalistów prawnych, notarialnych oraz księgowych.

BEZPIECZEŃSTWO

Wnikliwie sprawdzamy każdą nieruchomość, którą posiadamy w ofercie. Możemy gwarantować naszym klientom, że nie zaskoczą ich żadne ukryte wady nieruchomości. Będziemy towarzyszyć Ci podczas podpisywania każdej umowy - zweryfikujemy ją przede wszystkim pod względem bezpieczeństwa.

JAKOŚĆ OBSŁUGI

Kładziemy ogromny nacisk na jakość świadczonych przez nas usług. Posiadamy profesjonalny sprzęt ? laptopy, tablety, aparaty fotograficzne, czy dalmierze. Pracownicy naszego biura posługują się biegle językiem niemieckim, a także angielskim. Dzięki tym umiejętnościom możemy poruszać się także po rynku zagranicznym.

s
SKUTECZNOŚĆ

Współpracujemy ze specjalistami, którzy przygotują strategię marketingową Twojej nieruchomości. Wykonamy profesjonalną sesję fotograficzną oraz krótki filmik pokazujący największe jej zalety. Dzięki innowacyjnym metodom jesteśmy w stanie przyspieszyć transakcję nawet kilkukrotnie!

WYGODA

Klienci mogą załatwić u nas każdą sprawę, związaną z zakupem, sprzedażą, czy wynajmem nieruchomości. Posiadamy także ekspertów finansowych, którzy zajmują się obsługą kredytów gotówkowych, hipotecznych, a nawet ubezpieczeń! Nasi agenci są dostępni cały tydzień, w godzinach pasujących klientom, a odległość od nieruchomości nie stanowi dla nas żadnej przeszkody.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Od chwili rozpoczęcia współpracy z naszym biurem nie musisz się już niczym przejmować. To my przygotujemy profesjonalną ofertę i zamieścimy ją we wszystkich portalach, związanych z nieruchomościami. Zajmiemy się każdą prezentacją nieruchomości oraz zbierzemy wszystkie dokumenty, które będą potrzebne potencjalnemu kupcy, czy najemcy.

Zuza Biernacka

Dziękujemy bardzo za pomoc w kupnie naszego wymarzonego domu! Miły i dobry kontakt z właścicielem biura oraz wszystkimi pracownikami. Pani Aleksandra do klienta podchodzi indywidualnie i z empatią. I mają bardzo dobrą kawę 🙂

Mateusz Nachrebecki

Polecam !! Sprzedawałem mieszkanie za pomocą tej firmy. Od wyceny mieszkania aż po sprzedaż i notariusza wszystko na najwyższym poziomie. Miła i konkretna obsługa. W razie pytań czy pomocy z załatwianiem dokumentów profesjonalne podejście i bez najmniejszych problemów. Każda firma powinna mieć tak profesjonalne i miłe podejście do klienta !

Centrum Ratowniczo Medyczne Grupa N1

Wspaniali ludzie z pasją którzy kochają swoja pracę. Bardzo mili i pomocni na każdym etapie realizacji umowy. Cały proces przebiegł w przyjaznej atmosferze z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i zaangażowania. Zarówno Pan Dawid Łowejko jak i Panie pracujące w biurze to cudowni ludzie do których chce się wracać choćby na przysłowiową "kawę". Na pewno skorzystamy ponownie z usług Biura Nieruchomości Łowejko!

Aleksandra Skałka

Polecam współpracę z "Łowejko Nieruchomości". Pani Nikola bardzo ułatwiła mi proces kupna nieruchomości. Mogłam zawsze liczyć na jej pomoc, informowała o następnych, niezbędnych krokach i pośredniczyła w komunikacji ze sprzedającym. Myślę, że bez pomocy profesjinalnego biura zagubiłabym się i ten proces trwałby o wiele dłużej.

Aleksandra Tomczak

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Łowejko Nieruchomości! Pani Patrycja Hołownia jest bardzo rzetelna, profesjonalna oraz sympatyczna. Właściwa osoba we właściwym miejscu!

Mateusz Włodarczyk

Bardzo solidna i profesjonalna firma. Pani Ola jest niezastąpiona . Dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu panuje nad całą sytuacją .W każdej chwili dostępna i pomocna. Wszystkim zainteresowanym kupnem lub sprzedażą polecam .

Oferujemy klientom najwyższą jakość obsługi i innowacyjny model współpracy.

Każdego dnia staramy się, aby być jeszcze lepszymi.

Nasz Zespół

Dawid Łowejko

Dyrektor Oddziału

Inwestycje Deweloperskie

NR LICENCJI PFRN: 26261

Aleksandra Dróżdż

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży i Wynajmu Nieruchomości

NR LICENCJI PFRN: 26258

Nikola Lis

Specjalista ds. Sprzedaży i Wynajmu Nieruchomości

NR LICENCJI PFRN: 28473

Dominika Makara

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży i Wynajmu Nieruchomości

Justyna Gnaś

Doradca Klienta Indywidualnego i Firmowego

Kredyty hipoteczne, firmowe i gotówkowe

You don't have permission to register