1
d

PROFESJONALIZM

Przeprowadzimy Cię przez cały proces, od przygotowania nieruchomości (home staging), przez opracowanie oferty, aż do finalizacji. Będziemy z Tobą od pierwszego spotkania do samego przekazania kluczy.

SKUTECZNOŚĆ TRANSAKCJI

Współpracujemy z wieloma specjalistami z branży, co umożliwia szybkie przygotowanie strategii marketingowej sprzedaży. Cenimy sobie Wasz czas, dlatego wszystkim- od początku do końca- zajmujemy się sami.

2
s
3
s

NEGOCJACJA CENY

Nasza znajomość rynku nieruchomości umożliwia oszacowanie rzeczywistej wartości nieruchomości. Dbamy o to, aby każda ze stron była usatysfakcjonowana przebiegiem transakcji.

FINANSOWANIE

Wybierając nasze biuro nieruchomości, będziesz miał możliwość współpracy z doświadczonymi doradcami kredytowymi. Pomożemy przygotować wszystkie potrzebne dokumenty oraz przejść przez cały proces. Z nami dowiesz się, jak bezpiecznie inwestować.

4
5
f

MARKETING

Wiemy, jak ważnym narzędziem w dzisiejszych czasach są social media, i potrafimy to świetnie wykorzystać. Zadbamy o to, żeby oferta sprzedaży Twojej nieruchomości dotarła do maksymalnej liczby odbiorców.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

Dbamy o to, aby stale się rozwijać. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkim, co aktualnie dzieje się na rynku nieruchomości. Potrafimy posługiwać się nowoczesnymi narzędziami i dopasować ich funkcjonalności do potrzeb naszych klientów.

6
You don't have permission to register