ZAKUP NIERUCHOMOŚCI

Znajdź miejsce nazywane domem.

Zakup nieruchomości

Zakup domu jest jednym z głównych celów w życiu każdego z nas. Tak istotna decyzja powinna być dokładnie przemyślana, a przede wszystkim skonsultowana ze specjalistami. Nasi klienci mogą liczyć na pomoc w każdym aspekcie zakupu nieruchomości. Chętnie podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Pomożemy znaleźć Twój wymarzony dom.

BADANIE POTRZEB

Posiadamy własną bazę nieruchomości, którą stale aktualizujemy i powiększamy. Skupiamy się przede wszystkim na zbadaniu potrzeb klienta, na podstawie których jesteśmy w stanie określić jaka nieruchomość będzie w pełni spełniać jego oczekiwania.

PARTNERZY

Współpracujemy z doświadczonymi projektantami wnętrz. Nasi partnerzy pomogą Ci wygospodarować każdy metr nowozakupionej nieruchomości na preferencyjnych, wynegocjowanych przez nas warunkach.

NEGOCJACJA CENY

Nasza znajomość rynku umożliwia oszacowanie rzeczywistej wartości nabywanej nieruchomości. Dbamy o to, aby każda ze stron była usatysfakcjonowana przebiegiem transakcji. Jeżeli chcesz wziąć kredyt hipoteczny na zakup mieszkania, czy domu, nasi specjaliści pomogą Ci w tym. (więcej informacji w zakładce FINANSOWANIE NIERUCHOMOŚCI)

FACHOWA POMOC

Filozofią naszego biura jest zapewnienie klientom fachowej pomocy na każdym etapie zakupu nieruchomości. Zagwarantujemy Ci nie tylko najwyższą jakość obsługi, ale także profesjonalne doradztwo i bogatą ofertę. Będziemy z Tobą od pierwszego spotkania do samego przekazania kluczy.

Zadzwoń do nas
+48 720 557 557
+48 720 558 558

Skontaktuj się z nami

    You don't have permission to register