WIRTUALNY SPACER

Nieograniczone możliwości, innowacyjne podejście

WIRTUALNY SPACER

Sprawdź jak wirtualny spacer 3D wiernie odzwierciedla rzeczywistość, przenieś się do wymarzonych nieruchomości nie wychodząc z domu lub biura.
Korzystając z tej usługi jesteśmy w stanie uchwycić każdą, niewidoczną na pierwszy rzut oka, zaletę Twojego domu, mieszkania, a nawet działki.

Nowoczesność

Badania pokazują, że nabywcy nieruchomości znacznie częściej decydują się na obejrzenie konkretnego domu bądź mieszkania wówczas, kiedy najpierw mogą we własnych czterech ścianach odbyć po danym lokalu niezobowiązujący, wirtualny spacer.

Wygoda

Nawet najlepsze zdjęcia czy też najbardziej kwieciste opisy nie są w stanie zastąpić wrażenia, jakie na klientach jest w stanie wywrzeć wirtualny spacer po danym domu, czy też mieszkaniu. Podczas niego osoby zainteresowane konkretną nieruchomością mogą bez wychodzenia z domu, siedząc nadal w wygodnym fotelu poczuć się tak, jak gdyby znajdowali się rzeczywiście w obserwowanym obiekcie.

Oszczędność czasu

Ożywiaj oferty swoich usług dzięki wciągającym doświadczeniom wirtualnego spaceru, dzięki którym przyspieszysz wielokrotnie sprzedaż.

Zadzwoń do nas
+48 720 557 557
+48 720 558 558

Skontaktuj się z nami

    You don't have permission to register