Sprzedaj sam

Samodzielna sprzedaż z pomocą profesjonalistów

Sprzedaj sam

Sprzedaj sam to idealna opcja dla osób, które chcą osiągnąć wysokie ceny i satysfakcjonujące warunki transakcji.
Już teraz możesz sam sprzedać nieruchomość, korzystając z naszej pomocy marketingowej, dzięki której otrzymasz przygotowaną przez nas ofertę nieruchomości oraz szeroką promocję na portalach branżowych przez okres 3 miesięcy.
Oferta obejmuje usługę marketingową:
? Sesja fotograficzna nieruchomości
? Zdjęcia z drona
? Film lub wirtualny spacer z nieruchomości
? Profesjonalna treść ogłoszenia, rzut
? Promocja przez 3 miesiące na płatnych portalach internetowych: otodom, olx, nieruchomości-online, gratka, morizon,
? Telefon do właściciela w ogłoszeniu

PROFESJONALIZM

Przeprowadzimy Cię przez cały proces sprzedaży, od przygotowania nieruchomości do sprzedaży (home staging), przez opracowanie oferty, aż do finalizacji. Umów się z nami na konsultację, a wyjaśnimy Ci, jak działa cały proces- krok po kroku.

MARKETING

Wiemy, jak ważnym narzędziem w dzisiejszych czasach są social media, i potrafimy to świetnie wykorzystać. Zadbamy o to, żeby oferta sprzedaży Twojej nieruchomości dotarła do maksymalnej liczby odbiorców.

CZAS

Współpracujemy z wieloma specjalistami z branży, co umożliwia szybkie przygotowanie strategii marketingowej sprzedaży. To my zorganizujemy każdą prezentację nieruchomości oraz dopełnimy niezbędnych formalności. Cenimy sobie Wasz czas, dlatego wszystkim- od początku do końca- zajmujemy się sami.

SKUTECZNOŚĆ TRANSAKCJI

Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają na dokładną analizę rynku konkurencyjnego. Dzięki temu dowiesz się, jaka jest możliwie najwyższa cena sprzedaży Twojej nieruchmości. Nie podnosimy ceny- pokazujemy ile realnie możesz zarobić.

Zadzwoń do nas
+48 720 557 557
+48 720 558 558

Skontaktuj się z nami

    You don't have permission to register