Najszybszy sposób
na najtańszy kredyt hipoteczny

Szeroka oferta finansowania

Wybierz dogodny termin i porozmawiaj z nami telefonicznie, online
lub w wybranym miejscu na żywo. Proces zakupu nieruchomości nie
musi być koszmarem, jeżeli skorzystasz z pomocy naszego eksperta
kredytowego!

s
Pewność wyboru najtańszej oferty

Skorzystaj z najpopularniejszego systemu dla ekspertów w Polsce, porównaj oferty 12 wiodących banków i zapewnij sobie wybór najtańszego kredytu.

Brak prowizji i dodatkowych opłat

Przy kredycie pomoże Ci jeden z 1650 najlepszych ekspertów w Polsce. Nie poniesiesz z tego tytułu żadnych opłat. Za pracę eksperta Lendi płaci bank.

Jeden wniosek do wielu banków

Przygotuj wnioski do wielu banków jednocześnie. Wypełnij formularz sam lub z ekspertem, a nasz system przygotuje listę niezbędnych dokumentów i wypełni wnioski.

Wsparcie 24/7 w zakupie nieruchomości

Korzystaj z naszych narzędzi niezależnie od czasu i miejsca. Wybierz najlepszego eksperta z Twojej okolicy i skorzystaj z jego doświadczenia online lub w jedne z 90 placówek.

1

Kontakt z ekspertem

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy albo telefonicznie. Poinformujemy Cię, jakich dokumentów oraz informacji będziemy potrzebowali do złożenia wniosku kredytowego.

Spotkanie z ekspertem

Spotkamy się w dogodnym dla Ciebie miejscu i terminie. Sprawdzimy wszystkie oferty banków i wybierzemy tę najlepszą. Sporządzimy listę niezbędnych dokumentów oraz wstępnie wyliczymy zdolność kredytową.

2
3

Złożenie wniosku kredytowego

Po skompletowaniu dokumentów wypełnimy i złożymy wniosek do banku, którego oferta najbardziej Ci odpowiada.

Uruchomienie kredytu

Poinformujemy Cię o decyzji kredytowej banku i umówimy dogodny termin na podpisanie umowy kredytowej. Później będziesz mógł czekać na uruchomienie środków.

4

Zadzwoń do nas
+48 720 557 557
+48 720 558 558

Skontaktuj się z nami

    You don't have permission to register