SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Powierz swoją nieruchomość profesjonalistom.

Pośrednictwo
w sprzedaży nieruchomości.

Zespół Łowejko Nieruchomości zapewni Państwu profesjonalną obsługę na każdym etapie sprzedaży. Nasi agenci to osoby wyszkolone i kompetentne. Ich obszerna wiedza oraz znajomość rynku nieruchomości są filarem naszej działalności.

PROFESJONALIZM

Przeprowadzimy Cię przez cały proces sprzedaży, od przygotowania nieruchomości do sprzedaży (home staging), przez opracowanie oferty, aż do finalizacji. Umów się z nami na konsultację, a wyjaśnimy Ci, jak działa cały proces- krok po kroku.

MARKETING

Wiemy, jak ważnym narzędziem w dzisiejszych czasach są social media, i potrafimy to świetnie wykorzystać. Zadbamy o to, żeby oferta sprzedaży Twojej nieruchomości dotarła do maksymalnej liczby odbiorców.

CZAS

Współpracujemy z wieloma specjalistami z branży, co umożliwia szybkie przygotowanie strategii marketingowej sprzedaży. To my zorganizujemy każdą prezentację nieruchomości oraz dopełnimy niezbędnych formalności. Cenimy sobie Wasz czas, dlatego wszystkim- od początku do końca- zajmujemy się sami.

SKUTECZNOŚĆ TRANSAKCJI

Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają na dokładną analizę rynku konkurencyjnego. Dzięki temu dowiesz się, jaka jest możliwie najwyższa cena sprzedaży Twojej nieruchmości. Nie podnosimy ceny- pokazujemy ile realnie możesz zarobić.

Zadzwoń do nas
+48 720 557 557
+48 720 558 558

Skontaktuj się z nami

    You don't have permission to register