Gotowy biznes do przejęcia

19/07/2023
180
Powierzchnia: -
Ilość pokoi - Pokoje
Wykończenie: -
Ogrzewanie: Miejskie
Sprzedaż
ID oferty:
Specyfikacja
Property bedroom icon Pokoje -
Property bathroom icon Łazienki: -
Property size icon Powierzchnia: -
Property floor icon Piętro: -
Property total floors icon Ilość pięter w budynku: -
Property year built icon Rok budowy: -
Property heating icon Ogrzewanie: Miejskie
Property accommodation icon Wykończenie: -
Property ceiling height icon Rynek: Wtórny
Property parking icon Parking: -
Property distance from center icon od centrum: -
Property publication date Data zamieszczenia: lipiec 19, 2023
Property area size icon Balkon: -
Property garages icon Garaż: -
Property garages size icon Rodzaj budynku: -
Property additional space icon Komórka lokatorska: -
Wyposażenie
Lokalizacja
Pełny adres: Lubań, Polska
Ulica:
Kod pocztowy: 59-800
Państwo: PL
Pełny opis
Łowejko Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży kilku punktów gastronomicznych zlokalizowanych przy granicy Państwa z Niemcami oraz Czechami.

 

✅Pełne wyposażenie
✅Dochodowy biznes
✅Auta służbowe
✅Wprowadzenie do firmy

 

Przedmiotem sprzedaży jest przejęcie słynnej pierogarni w Lubaniu oraz innych dobrze prosperujących punktów gastronomicznych, nie wymagających żadnego dodatkowego nakładu finansowego.
Całość uwzględnia również przekazanie składników przeznaczonych do prowadzenia działalności gospodarczej, w tym nazwę przedsiębiorstwa, koncesje, zezwolenia, przepisy oraz udostępnienie wszystkich dostawców. Obecnie zatrudnionych jest 12 pracowników z możliwością przejścia do nowego właściciela.
Niewątpliwym walorem jest renoma na rynku gastronomicznym, wypracowana baza stałych klientów, a co za tym idzie wysokie przychody w skali każdego miesiąca. Z usług przedsiębiorstwa korzystają klienci z pobliskich zagranicznych krajów.
W majątku firmy do przekazania jest również flota samochodów dostawczych: Vokswagen Caddy 2010 r., Volkswagen Caddy 2012 r., Renault Kangoo 2003 r.

 

Oferta obejmuję przejęcie poniższych punktów:
Pierogarnia w Lubaniu
Główna siedziba inwestycji, gdzie odbywa się produkcja oraz sprzedaż wyrobów garmażeryjnych zlokalizowana jest w Lubaniu przy ul. Grunwaldzkiej. Działalność funkcjonuje na rynku od ośmiu lat. Lokal został zakupiony na własność. Składa się z części sprzedażowej wraz z miejscem konsumpcyjnym dla ośmiu osób oraz zaplecza kuchennego wyposażonego w sprzęt gastronomiczny. Dodatkowo zaprojektowano ogród letni.
Cena obejmuje pełne wyposażenie umożliwiające kontynuowanie działalności w tym między innymi specjalistyczny sprzęt kuchenny wraz z meblami, pakowarkę próżniową, maszynę do produkcji pierogów, urządzenie do smażenia naleśników, piec konwekcyjno – parowy Retigo BlueVisjon RM oraz kocioł elektryczny 100 L.
Lodziarnia w Lubaniu
Lodziarnia pod nazwą ,,Scholler” prosperuje w samym centrum miasta przy ul. Grunwaldzkiej. Lokalizacja oraz pięć lat stażu na rynku przyciąga całą masę stałych klientów. W skład wyposażenia wliczono między innymi: maszynę do lodów amerykańskich, granity, maszynę do robienia shake’ów, automat do bitej śmietany SONOMAT, maszyny do lodów włoskich oraz niezbędne meble.
Kebab Lubań
Przejęcie rekomendowanego na rynku od 25 lat kebaba wraz z umową najmu na czas nieokreślony. Wyposażenie obejmuje meble, witrynę sałatkową, piecyk do opiekania zapiekanek, opiekacz gazowy Potis, frytkownicę, okap, blaty, zlewozmywaki, lodówki oraz zamrażarkę.
Punkt w Zgorzelcu
Zakupiony na własność lokal usytuowany jest przy ul. Wyspiańskiego, gdzie odbywa się duży ruch pieszy. Oprócz sprzedaży posiłków zaaranżowano część sprzedaży lodów. Wyposażenie obejmuje całość niezbędną do prowadzenia działalności.
Wyspa w galerii handlowej Carrefour
Kolejnym miejscem jest dobrze prosperujące od sześciu lat stoisko w najbardziej uczęszczanej galerii handlowej w Zgorzelcu. Oferta obejmuję witrynę sałatkową Ibiza 0,9 W, witrynę sałatkową na 5,5 Gn oraz szafki wraz z zabudową. W przypadku wyspy zawarta jest umowa najmu na czas nieokreślony.
Dodatkowo do oferty ujęty jest sprzęt do wyposażenia nowego lokalu między innymi maszyna do lodów amerykańskich i włoskich, okap gastronomiczny oraz meble.
Kompletne wyposażenie dostępne jest indywidualnie do wglądu dla zaineresowanych ofertą.

 

Finanse
Cena: 2 950 000  PLN

 

Jeżeli masz więcej pytań lub chcesz zobaczyć nieruchomość na żywo, zadzwoń!

 

 

 

Dawid Łowejko
🏠 Specjalista ds. Inwestycji Deweloperskich
🔰 Nr licencji pośrednika 26261
📞 +48 720 558 558
? d.lowejko@lowejkonieruchomosci.pl

 

 

 

Kredyt Hipoteczny
Posiadamy własny Dział Finansowania Nieruchomości. Współpracujemy z 13 największymi bankami, spośród których najlepszą ofertę pomoże Ci wybrać nasz ekspert. U nas możesz liczyć na ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań, najniższą marżę, kompleksowe objaśnienie zasad przyznawania kredytu, przeprowadzenie krok po kroku przez całą procedurę kredytową, załatwienie wszystkich formalności w jednym miejscu oraz fachowe wsparcie bez prowizji.
Już dziś zapytaj o szczegóły i weź najlepszy kredyt na rynku.

 

 

Justyna Gnaś Ekspert Finansowy
🏦 Kredyty hipoteczne, firmowe i gotówkowe
📞 +48 720 700 010
🌐 http://www.justynagnas.pl
Wirtualny spacer
0 Reviews
You don't have permission to register
Request a showing