Relacja z otwarcia nowego biura nieruchomości w Lubaniu!

Miło nam poinformować, że po wielu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł moment otwarcia naszego biura nieruchomości w Lubaniu. W ubiegłą sobotę zorganizowaliśmy małe przyjęcie dla osób zainteresowanych ofertą naszego biura, ale, szczerze mówiąc, nie spodziewaliśmy się aż tak wielkiego odzewu ze strony mieszkańców Lubania. Taka ilość zapytań o sprzedaż, zakup, czy wynajem nieruchomości utwierdziła nas tylko w przekonaniu, że takiego zakresu usług i jakości obsługi, jaki my oferujemy, brakowało do tej pory na terenie naszego miasta.

Wielokrotnie wspominaliśmy o tym, że najbardziej zależy nam na kompleksowej obsłudze każdego klienta. Chcemy, żeby wszyscy czuli się w naszym biurze, jak w domu oraz mieli poczucie dobrej jakości świadczonych przez nas usług. O tym, jak to wygląda w praktyce możecie się już przekonać sami. Zapraszamy do kontaktu z nami i odwiedzania naszego bloga, na którym na bieżąco będziemy informować o tym, co się u nas dzieje.

Na sam koniec chcielibyśmy jeszcze raz podziękować każdej osobie zaangażowanej w tworzenie tego wyjątkowego miejsca. Dziękujemy za wspaniałą współpracę i liczymy, że to nie koniec!

You don't have permission to register