Łowejko nieruchomości, agencja nieruchomości w Lubaniu

  /  BLOG   /  Obszar Działania

Obszar Działania

Zarówno nasza oferta, jak i obszar działalności wciąż rosną, dlatego lista miejscowości, w których mogą Państwo skorzystać z naszych usług stopniowo się wydłuża.
Jeżeli marzą Ci się góry to turystyczne miejscowości takie jak Świeradów- Zdrój, Szklarska Poręba oraz Karpacz są idealną odpowiedzią na szczególne wymagania. Wszystko niezbędne do użyteczności codziennej jest w zasięgu ręki, a przy okazji można cieszyć się widokiem panoramy gór. Dla osób ceniących sobie ciszę i spokój dobrym rozwiązaniem będzie Sosnówka, Gradówek, Stara Kamienica. Natomiast jeżeli chcą Państwo oderwać się od zgiełku miasta i zaszyć się nad jeziorem polecamy Bożkowice, Stankowice, Suchą oraz Złoty Potok.
Zgorzelec cieszy się ogromnym zainteresowaniem na rynku nieruchomości jest jednym z najbardziej wysuniętych na zachód miast w Polsce. W odległości spaceru dotrzemy do niemieckiego Görlitz. Przejścia graniczne mogą Państwo znaleźć także w Jędrzychowicach, Pieńsku, Radomierzycach.
Niewątpliwie dobrą alternatywą w zasięgu 10 km od granicy państwa, są  mniejsze miejscowości, które także cieszą się dużym zainteresowaniem: Łagów, Trójca, Żarska Wieś, Koźlice, Koźmin, Ręczyn. Warto nadmienić, że wiele rodzin znalazło tutaj swoje wymarzone domy.
Czy klimatyczna wioska jest dla Ciebie tym idealnym  miejscem na ziemi? Jeżeli tak radzimy poszukać nieruchomości w Rudzicy, Zarębie, Wyrębie,Siekierczynie, Studniskach Górnych, Nagórzu, Henrykowie Lubańskim, Nawojowie Łużyckim, Milikowie czy Gościszowie.
Nie można pominąć, że nasz obszar sprzedaży jest także w pobliżu granicy czeskiej. Elementem nadającym miastu charakter (Zawidów, Bogatynia) jest przejście graniczne.
5/5

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura

Łowejko Nieruchomości

Ul. Ratuszowa 26

59-800 Lubań

You don't have permission to register